O nas

Witam Państwa serdecznie na platformie szkoleniowej ITCure. Główna idea jaka przyświecała powstaniu tego serwisu, to tworzenie przyjaznych dla odbiorcy szkoleń z dziedzin informatyki i jej pokrewnych. W naszych szkoleniach i kursach główny nacisk stawiamy na prezentację praktycznych zastosowań omawianych przez nie zagadnień. Do nauki wykorzystujemy rzeczywiste środowiska sieciowe oraz sprzęt, systemy i programy, na co dzień stosowane w wielu firmach w Polsce i na świecie. Omawiamy wady i zalety stosowanych rozwiązań i pokazujemy jak sobie radzić w przypadku napotkanych problemów.

Wieloletnie doświadczenie w pracy z sieciami, systemami i oprogramowaniem pozwoliło nam jako praktykom i specjalistom z różnych dziedzin wypracować pewne algorytmy postępowania, które znacznie ułatwiają nam codzienna pracę. W trakcie nauki, przekazujemy Państwu syntezę naszej wiedzy, tak aby nie musieli Państwo uczyć się na własnych błędach, próbując nauczyć się czegoś nowego.

„Uczymy w sposób, w jaki sami chcielibyśmy, aby nas uczono.”

Sebastian Woźniak, ITCure

 

Wiedza nie bierze się znikąd. Sami także poświęcamy wiele godzin na naukę i praktykę. Dzięki temu stajemy się coraz lepsi w tym, co robimy i możemy dzielić się z Państwem zdobytą wiedzą i doświadczeniem.